Podzimní smoothie

Dejte si k snídani ovocné podzimní smoothie:

Broskev 120 g (1ks), hruška 100g (půl hrušky), bluma 100g (2 ks), čerstvé avokádo 100g (půl avokáda), řecký jogurt bílý 140g (kelímek), Aloe vera drinking gel Freedom 100 ml, voda 200 ml (množství je na dvě větší porce).

Výživové hodnoty jedné porce: E= 1125 kJ, Obsahuje vyrovnané množství bílkovin (12g), kvalitních tuků (12g), sacharidů (30g), vlákniny (6g) a navíc velké množství vitamínů a minerálů, které v tomto období určitě budeme potřebovat.

Přeji dobrou chuť!

Jana je lektorkou zumby, spinningu, alpiningu, aerobiku, Port de bras... zkrátka všeho, co se dá v tělocvičně provozovat s davem lidí při hudbě. K tomu všemu se už více než deset let věnuje výživovému poradenství. K němu se dostala díky otázkám, které jí klienti kladli po skončení cvičebních lekcí. Proto začala studovat a získala certifikát od firmy Nutris. Pracuje na sobě dál a učí se s každým novým klientem. V jejích příspěvcích najdete nejen návody a doporučení pro redukci hmotnosti, ale také recepty na chutná zdravá jídla a inspiraci k formování postavy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů